Pazar, Ağustos 1, 2021
Burçlar

Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2021

Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2021

Bugün sırasıyla tüm burçların 3 mayıs Pazartesi 2021 yorumlarına bakalım.İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri. Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor

Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2021

Bugün 3 mayıs Pazartesi 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

hareketli geçen bir gecenin ardından güne oldukça aktif ve girişken başlayabilirsin. Bugün duygusal patlamalara ve sürprizlere açıksın. İlişkiler adına yeni adımlar atabileceğin gibi isteğin dışında ilerleyen bir beraberliği veya iş birliğini sonlandırabilirsin.

Bugün 3 mayıs Pazartesi 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

ilişkiler ve paraya dair konular bilinçaltını kurcalayabilir. Gizli düşmanlıklara açık olabileceğin gibi sen kendi iç dünyanda da bunları kaygıya çeviriyor olabilirsin. Geri planda kalmayı tercih edebilir, olayları çözmek için harekete geçmeyebilirsin. Kontrolün dışında gelişen olaylar sürpriz kararlar almanı gerektirebilir.

Bugün 3 mayıs Pazartesi 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

iş ve sosyal hayatında ön planda olabilir; yeteneklerinle parlayabilirsin. Dernekler ya da hedef grupların içinde liderlik edebilir, çevrendekileri idealleri doğrultusunda motive edebilirsin. Ancak arada yaşanabilecek rekabete de dikkat etmeli, ilişkilerdeki aktif rolünü abartmamalısın.

Bugün 3 mayıs Pazartesi 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

sosyal hayatın hareketlenirken, ilişkiler ve finansal konular gündeminde ön sırayı alabilir. Risk alacağın girişimler olabileceği gibi rekabete dayalı durumlar da yaşayabilirsin. Fazla irdelemeden ve düşünmeden atacağın adımlar seni zor durumda bırakabilir, dikkat.

Bugün 3 mayıs Pazartesi 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

 bugün ufkunu açacak olaylar yaşayabilir veya kişilerle tanışabilirsin. Düşünce ve görüşlerini cesaretle ifade ederken zaman zaman baskıya maruz kalabilir, tartışmalı ortamlar içinde olabilirsin. Ancak bu durum hırsını körükleyerek daha da motive ve kışkırtıcı olmana yol açabilir.

Bugün 3 mayıs Pazartesi 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

 enerjik ve girişimci ruh halin risk almanı kolaylaştırabilir, bu yüzden kredi, alacak ve borç hesabını iyi yapmalı, hemen aklına estiği gibi harekete geçmemelisin. Bir gayrimenkul hareketinden ya da aile kaynaklarından dolayı gelirinde artış olabilir. Ancak birikim yapman gereken bu günlerde sağlam adımlarla ilerlemelisin.

Bugün 3 mayıs Pazartesi 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

 ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri adına oldukça hareketli bir gün geçirebilirsin. Başkalarından kaynaklı değişimlere hemen ayak uydurabilir, yeni bir strateji kurabilirsin. Yakın çevre, kardeş, kuzen ilişkileri artabilir, söylemlerinle etkileyici olabilir hatta biraz da abartılı sözler verebilirsin.

Bugün 3 mayıs Pazartesi 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

bugün beraber çalıştığın kişilerle ilişkilerinde dikkatli olmalısın zira rekabete ve tartışmalara açıksın. Seni çok heveslendirecek bir projeyle ilgili harekete geçebilir hemen kazanç sağlayacağını düşünerek riskli adımlar atabilirsin. Ancak doğru kişileri ikna etmeden çıktığın yolda birçok engelle karşılaşabilirsin.

Bugün 3 mayıs Pazartesi 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

günün enerjileri eşliğinde aşk hayatına renk gelebilir, çocuklarınla ilişkilerin hareketlenebilir veya hobilerine daha fazla vakit ayırabilirsin. Maceracı ve risk almaya meyilli tarafının aktive olmasıyla birlikte hiç planda olmayan bir yolculuğa da çıkabilirsin. Ancak bu girişimci halin ekonomik engeller yüzünden sonuçlanmayabilir.

Bugün 3 mayıs Pazartesi 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

ev, aile, iş gibi yaşantının temellerini oluşturan alanlardaki olaylar gündemini meşgul edebilir. Bazı yükleri sırtından atmak ya da iş ve ilişkileri sonlandırmak için uygun bir gün olabilir. Aile içinde bazı tartışmalar yaşanabileceği gibi bu sorunlar senin önderliğinde de çözüme kavuşabilir.

Bugün 3 mayıs Pazartesi 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

gelecekteki hedeflerini gerçekleştirmek için hırsla harekete geçerken biraz kolay kışkırtılıyor olabilir, önüne çıkan otorite konumundaki kişilerle mücadele edebilirsin. Yakın çevren, aynı amacı paylaştığın arkadaşların veya kardeşlerinle aranda rekabete dayalı durumların gelişmesi motivasyonunu artırabilir.

Bugün 3 mayıs Pazartesi 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

bugün finansal konular gündeminin önemli bir parçası olabilir ama aldığın riski ve harcamalarını iyi hesaplamalısın. İş hayatında gösterdiğin bir başarı gelirlerinin artmasını sağlayabilir. Ayrıca yeteneklerini kullanarak bir gelir elde edebileceğin koşulları hazırlayabilirsin.

Chef
eniyiyemektarifleri.net