Cuma, Eylül 24, 2021
Burçlar

Günlük Burç Yorumları 23 Mayıs 2021

Günlük Burç Yorumları 23 Mayıs 2021

Bugün sırasıyla tüm burçların 23 mayıs Pazar 2021 yorumlarına bakalım.

İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri. Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor

Günlük Burç Yorumları 23 Mayıs 2021

Bugün 23 mayıs Pazar 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

hem sosyal hayatında hem de iş hayatında oldukça hareketli bir gün. Sabah saatlerinde çalışma temponun ağırlığından dolayı kendini baskı altında hissedebilirsin. Bugün mali konularla ilgili daha önce kaçırdığın fırsatlarla tekrar karşılaşabilirsin.  Kararlı ve çalışkan tavrınla üstlerinin onayını alabilirsin.

Bugün 23 mayıs Pazar 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

bugün ayakları yere sağlam basan projeler üretebilir, umutlarını ve hayallerini gerçekleştirmek için kararlı girişimlerde bulunabilirsin. İthalat, ihracat veya yurtdışı bağlantılı ticari konulardan kazanç elde edebilir, başarılı bir kariyer edinebilirsin. Geçmişteki hatalarından ders çıkarabileceksin.

Bugün 23 mayıs Pazar 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

finansal konularda üstlendiğin sorumluluklar üstünde duygusal baskı yaratabilir. Sorun yaşadığın kişilerle aranda geçici bir uzlaşma sağlanabilir, otorite konumunda ki kişiler ekonomik konularda seni destekleyebilir. İlişkilerinde beklediğin ilerleme olmayabilir.

Bugün 23 mayıs Pazar 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

eşinin, ortağının ya da yakın ilişkide olduğun kişilerin üzerinde baskı kurmasına izin vermemelisin. Hedeflerine varmak ve mali konularda başarılı olmak için güven duyduğun işbirliklerinin desteğini alabilirsin. Sorumlu ve kararlı davranmak isteklerini gerçekleştirmene yardım edecektir.

Bugün 23 mayıs Pazar 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

çok yorucu ve yoğun bir tempoda çalışman gerekebilir. Yetiştirmen gereken proje, rapor veya tamamlaman gereken işlerin baskısını üzerinde hissedebilirsin. Sosyal hayatındaki ve kariyerindeki gelişmelere ayak uydurabilmek için uzmanlardan gelecek çözüm ve önerilere açık olmalısın.

Bugün 23 mayıs Pazar 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

sorumluluk sahibi ve sabırlı olman ağır ama sağlam adımlarla ilerlemene neden oluyor. Bu dönem yeteneklerin açığa çıkarak, yaratıcılık gerektiren alanlarda başarılı olmanı sağlayacaktır. Ancak karşına çıkan fırsatları değerlendirmeden önce konuyla ilgili yeterli olduğundan emin olmalısın.

Bugün 23 mayıs Pazar 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

bugün ebeveynlerinin veya yuvanın sorumluluğunu almak zorunda kalman duygusal baskıya yol açabilir. Fakat beklemediğin fırsatların karşına çıkması çözümler üretmeni sağlayabilir. Ev tadilatı ya da mobilya alışverişi gibi işlere kalkışmadan önce iyi araştırma yapmalısın.

Bugün 23 mayıs Pazar 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

bugün verdiğin sözlerin, sarf ettiğin cümlelerin altında ezilebilir ya da beklediğin haberlerin gecikmesinden dolayı harekete geçemeyebilirsin.  Duygusal baskı altında olman ilerlemeni önleyebilir. Düşüncelerinle karşındakileri ikna etmeye çalışırken daha akılcı olmalı ve karşılıklı çıkarları gözeterek adım atmalısın.

Bugün 23 mayıs Pazar 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

ekonomik gelirlerle ilgili sorumlulukların üstünde duygusal baskı yaratıyor olabilir. Kazançların istikrarlı ama yeteri kadar olmayabilir. Artık kendine yatırım yapmalı, daha fazla vasıf kazanmak için uğraşmalısın. Paranı harcarken stratejik davranmalı, koşulları gerçekçi değerlendirmelisin.

Bugün 23 mayıs Pazar 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

 yakın çevrenle ilişkilerinde fazla baskıcı ve disiplinli davranıyor olabilirsin. Gerçi romantik ilişkilerden yana şanslı olduğun bir dönemdesin fakat ilişkilerde biraz daha toleranslı olabilmelisin. Girişimlerinin hızlı ilerlememesi canını sıkmasın. Bir düşünce veya projeyi hayata geçirmek için deneyimlerini kullanabilirsin.

Bugün 23 mayıs Pazar 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

kariyerine ve yaşamdaki sorumluluklarına dair düşünceler duygusal baskı yaratabilir. Derinlerde kalmış korkularınla yüzleşebilirsin ama bu durum seni ürkütmesin çünkü ailenden alacağın destek sorunlarını aşmanı sağlayacaktır. Biraz sabırlı davranman ve uygun zamanı beklemen gerekiyor.

Bugün 23 mayıs Pazar 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

 içinde bulunduğun grup ve derneklerden üzerine kaldırmakta zorlanacağın sorumluluklar yüklenebilir. Kendinden büyüklerle kurduğun arkadaşlıkların sana faydası bulunabilir. Onlardan alacağın fikirler, sana yeni ufuklar açabilir, hedeflerine ulaşmakta sıra dışı çözümler üretebilirsin.

Chef
eniyiyemektarifleri.net