Pazar, Ağustos 1, 2021
Burçlar

Günlük Burç Yorumları 21 Mayıs 2021

Günlük Burç Yorumları 21 Mayıs 2021

Bugün sırasıyla tüm burçların 21 mayıs Cuma 2021 yorumlarına bakalım.

İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri. Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor

Günlük Burç Yorumları 21 Mayıs 2021

Bugün 21 mayıs Cuma 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

sabah saatlerinde kendini enerjik ve neşeli hissedebilir, maceralara, sonu hesaplanmamış risklere atılmak isteyebilirsin. Fakat öğleden sonra sorumluluklar eğlencenin önüne geçebilir. İş ve özel hayatında gerilime neden olacak bir rekabetle karşılaşabilirsin. Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle bol yolculuklu bir ay seni bekliyor.

Bugün 21 mayıs Cuma 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

finansal konular sabah saatlerinde seni meşgul ederken, günün ilerleyen saatlerinde zihinsel çatışmalar yaşayabilir, karşıt görüşlere haklılığından emin olarak sert tepkiler verebilirsin. Güneş’in ve Merkür’ün burç değiştirmesi ticari gelişmelere ve parasal konulara hız kazandırabilir.

Bugün 21 mayıs Cuma 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

Güneş ve Merkür’ün burcunda hareket etmeye başlamasıyla, ön plana çıkabileceğin, hedeflerine ilerleyebileceğin ve ilişkileri kendi isteklerin doğrultusunda yönetebileceğin bir döneme giriyorsun. Öğleden sonra bütçeni dengelemekte zorlanacağın ani hareketlenmeler olabilir.

Bugün 21 mayıs Cuma 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

öğlene doğru öfkelenmene neden olacak ve mücadele etmeni gerektirecek gelişmeler yaşayabilir, karşındakilerin seni zorladığından şikâyet edebilirsin. Arkadaşların ya da içinde bulunduğun gruplar sakinleşmeni sağlayabilir. Ancak Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle dedikodular ve gizli düşmanlıklarla uğraşacağın bir sürece giriyorsun.

Bugün 21 mayıs Cuma 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

güne neşeli bir başlangıç yapsan da öğle saatlerinde sorumlulukların sana ağır gelmeye başlayabilir, kendini kısıtlanmış hissedebilirsin. Duygu sömürüsü ya da kontrol edemediğin bir rekabete maruz kalabilirsin. Fakat Güneş ve Merkür İkizler burcuna geçtiğinden önümüzdeki günlerde hedeflerine ulaşabileceğin fırsatlar yakalayabileceksin.

Bugün 21 mayıs Cuma 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

sabah saatlerinde pek verimli olamayabilir, eksik işlerini tamamlamaya uğraşabilirsin. Öğle saatlerinden itibaren içinde bulunduğun gruplarla ya da arkadaşlarla yaşanan çatışmalar yıpratıcı olabilir. Yönetici gezegenin Merkür ve Güneş’in burç değiştirmesi iş ve sosyal hayatında olumlu gelişmelere yol açabilir.

Bugün 21 mayıs Cuma 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

erken saatlerde keyif veren hoş sohbetler yapabilir, sosyal medyada paylaşımlarda bulunabilirsin. Öğlene doğru olaylara daha ciddi gözlerle bakabilir, aile içinde ya da sosyal ortamında çatışmalar yaşayabilirsin. Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle iletişim trafiğinin çok artacağı bir sürece giriyorsun.

Bugün 21 mayıs Cuma 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

gün boyunca ağzından çıkan sözlere dikkat etmelisin. Fazla rekabetçi ya da hırslı bir iletişim kurman sert tartışmalara yol açabilir. Ayrıca trafikte de dikkatli olmalısın. Güneş ve Merkür’ün burç değiştirmesi vergi, kredi, komisyon, prim gibi gelirlerinde değişime yol açabilir.

Bugün 21 mayıs Cuma 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

girişimlerde bulunduğun konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir, sabah saatlerini kendine ayırabilir, ihmal ettiğin işleri bitirebilirsin. Fakat öğle saatlerinde yapacağın harcamalar için bütçeni ayarlaman gerekebilir. Maddi sıkıntı yaşayabilirsin. Güneş ve Merkür’ün karşıt burcuna geçmesiyle birlikte ilişkilerden yeni fırsatlar doğabilir.

Bugün 21 mayıs Cuma 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

 öğle saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay, bütün kontrolü kendinde toplamak istemene yol açabilir. Ancak karşındakiler buna itiraz edebilir ve ilişkilerde çatışmalar yaşanabilir. Güneş ve Merkür’ün de burç değiştirmesiyle yorucu bir çalışma temposu seni bekliyor olabilir.

Bugün 21 mayıs Cuma 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

bugün Güneş ve Merkür burç değiştirerek seni daha fazla destekler bir konuma geliyor. Bu ay yaşamdan daha fazla keyif alabilir, yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsin. Ancak öğleden sonra biraz daha dikkatli ve sabırlı olmalısın. Neşeni ve enerjini yitirebilir, düşmanlıklarla karşılaştığından içine kapanabilirsin.

Bugün 21 mayıs Cuma 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

güne yoğun bir tempoyla başlayabilir, birçok işi birden halletmeye çalışabilirsin. Fakat sonrasında sorumluluklar ağır basmaya başlayabilir, romantik ilişkilerde sorunlar ve kıskançlıklar yaşanabilir. Aile içi iletişimin artacağı ve eve dair konuların hız kazanacağı bir döneme giriyorsun.

Chef
eniyiyemektarifleri.net