Pazar, Ağustos 1, 2021
Burçlar

Günlük Burç Yorumları 20 Mayıs 2021

20 mayıs Çarşamba 2021

Bugün sırasıyla tüm burçların 20 mayıs Perşembe 2021 yorumlarına bakalım.

İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri. Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor

20 mayıs Çarşamba 2021

Bugün 20 mayıs Perşembe 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

öğlene kadar olan saatlerde işler biraz karışabilir, planlarını ertelemek zorunda kalabilir ya da yanlış anlaşılabilirsin. Öğleden sonra ise hayata daha iyimser gözlerle bakabilir, sosyal medyada aktif olabilir, aynı görüşü paylaştığın destek alabilirsin. Ancak düşüncelerini açıklarken biraz fanatik olabilirsin.

Bugün 20 mayıs Perşembe 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

bugün finansal hedeflerine varmakta zorlanabilir, yaptığın alış verişlerde zarara uğrayabilir ya da gerçekçi davranmadığını fark edebilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde banka, kredi, vergi, nafaka gibi konularda girişimlerde bulunabilir hatta beklediğinden daha fazla kazanç elde edebilirsin.

Bugün 20 mayıs Perşembe 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

güne başlarken ortaklıklar ya da iş birlikleri beklediğin sonucu vermeyebilir, ertelemeler yaşayabilirsin. Ay hâlâ karşıt burcunda ilerlerken bütün sorumluluğu karşındakilere yüklememelisin. Zaten öğleden sonra sana destek veren, heveslendiren ve harekete geçmeni sağlayan kişilerle bir araya gelebileceksin.

Bugün 20 mayıs Perşembe 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

bugün çok çalışıp projelerini yetiştirmeye uğraşırken, iş arkadaşlarınla aranda yanlış anlaşılmalar olabilir. Yaşanan ertelemeler planlarının aksamasına yol açsa da moralini bozmadan ilerleyecek ve yardımına koşan uzmanlarla durumu toparlayabileceksin. Yeme içmeyi abartmamalı, sağlığına gereken dikkati göstermelisin.

Bugün 20 mayıs Perşembe 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

kendini daha rahat ifade edebileceğin ve yaşamdan keyif alabileceğin bir gündesin. Gerçi sabah saatlerinde biraz yönsüz kalıp, hayal kırıklığı yaşasan bile sevdiklerin seni destekleyebilir. Aşk hayatında istediğin gelişmeler olabilir ancak beklentilerini fazla abartmamalısın.

Bugün 20 mayıs Perşembe 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

sabah saatlerini evde geçirmek ve biraz tembellik yapmak isteyebilirsin. Önümüzdeki günlere dair yaptığın planların ertelenmesi hevesini kırabilir. Öğleden sonra gelişmeler tam da istediğin gibi olabilir, hem aile ilişkilerinde hem de finansal konularda olumlu sonuçlar alabilirsin.

Bugün 20 mayıs Perşembe 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

bugün ağzından çıkan sözler sana angarya olarak geri dönebilir, kendini ifade etmekte zorlanabilir ya da yalanlarla karşılaşabilirsin. Fakat ilerleyen saatlerde beklediğin haberler gelebilir, sevdiklerinle buluşabilir, dostlarla sohbet etmekten keyif alabilirsin. Hemen sonuç alacağın kararlar alabilir, anlaşmalar yapabilirsin.

Bugün 20 mayıs Perşembe 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

iç huzurunu ve dengeni bulmak her zamankinden önemli olabilir. Bugün harcamalarında dikkatli olmalı, savurganlık yapmamalı, risk içeren yatırımlardan uzak durmalısın. Öğleden sonra beklediğin bir ödemeyi alabilir ya da büyük bir kazanç fırsatıyla karşılaşabilirsin.

Bugün 20 mayıs Perşembe 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

hâlâ burcunda hareket eden Ay, kendini cesur bir dille ifade edeceğine işaret edebilir. Enerjik ve iyimser tavrınla risk içeren girişimlerde bulunabilirsin. Fakat her işe birden koşmaya çalışırken aksiliklerle de karşılaşabilirsin. Öğleden sonra tavır ve beklentilerinde aşırıya kaçabilirsin dikkat.

Bugün 20 mayıs Perşembe 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

sabah saatlerinde kontrol edemediğin gelişmeler seni hazırlıksız yakalayarak bir anda harekete geçmene neden olabilir. Aldığın riskler kayıplara uğramana ve içsel gerilim yaşamana neden olabilir. Gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olmalısın. Gün boyunca mümkün olduğu kadar plan yapmamalı ve olumsuz tavırlar takınmamalısın.

Bugün 20 mayıs Perşembe 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

yabancı kültürlerden gelişen ilişkiler ufkunu genişletmene ve daha iyimser olmana neden olabilir. Bugün aldığın kararlar bir anda harekete geçmeni sağlasa bile sonrasında vazgeçebilir, önünü göremediğinden beklemede kalabilirsin. Kendine fazla büyük ve risk içeren hedefler koymamalısın.

Bugün 20 mayıs Perşembe 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

hayatına derin paylaşımlarda bulunabileceğin ilişkiler girebilir, kariyerinle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Sabah saatlerinde fazla hayalci davranabilir, abartılı ve risk içeren girişimlerde bulunman dikkatleri üstünde toplamana yol açabilir. Fazla cesur ve iyimser olman olayları net görememene neden olabilir.

Chef
eniyiyemektarifleri.net